درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات مطلب
مدرس/نویسنده
بابک رستمی
امتیاز: 23038
رتبه:30
11
105
9
119
بابک رستمی. کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار. متخصص در امور Search Engine Optimization-SEO, Search Engine Marketing-SEM, Search Engine Results Page-SERP, Pay per Click-PPC, Search Engine Positioning-SEP, Email Marketing، Laptop & PC Hardware Repair، C# Programming، SQL Server, Web Designning And Web Programmer پروفایل کاربر

ویدیوهای پیشنهادی

6 دلیل مهم شکست سئو (SEO) سایت و روش موفقیت قسمت 2

تاریخ 32 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 104

4.تنظیم کردن و کلا فراموش کردن

این مورد یک از سخت ترین ها و مهمترین عامل شکست در سئو هست. درک این موضوع به مشتریان که سئو کاری مادام العمر هست واقعا سخته . مشتری فکر می کنه یه بار سئو انجام می شه و تمام در حالی که اینطور نیست. اما متاسفانه متاسفانه یک سری آدم سودجو هستند برای اینکه مشتری رو نگه دارند بر می گردن می گن ما طوری براتون سایت سئو می کنیم که دیگه هیج وقت نیاز به سئو نداشته باشید(خدا به راه راست هدایتشون کنه).

6 دلیل مهم شکست سئو (SEO) سایت و روش موفقیت قسمت 2


این افراد سودجو با یک سری روش های اشتباه شروع به اصطلاحا بهینه سازی سایت می کنند. اما متاسفانه خانه بر روی آب ساختن و مشتری با دیدن بهبود صوری دیگه به چیز دیگه فکر نمی کنه و پول و میده و بعد از چند هفته می بینه اون خونه زیبایی که براش ساخته بودن ویران شده. علت اصلی این بلای اسمانی اینکه اولا سئو چیزی نیست که بگی یک دوره انجام می شه و دیگه نیازی بهش نیست دوما سئو یک سایت به تدریج و با اعمال استراتژی های مورد تایید گوگل بهبود پیدا می کنه و به دنبال یک سئو خوب شما شاهد بهینه بودن سایت برای چند هفته، چند ماه یا حتی چند سال خواهید بود. بیشترین قدرت سئو در بلند مدت بدست می آید.

6 دلیل مهم شکست سئو (SEO) سایت و روش موفقیت قسمت 2


5. بدون ردیابی و پاسخگویی

هر چیزی که شما در تعقیب استراتژی یک سئو انجام می دهید باید یک تاثیر قابل اندازگیری داشته باشد و یکی هم باید در تیم جوابگو برای پیگرد موفق باشد. وقتی چیزی نتیجه مورد نظر را به شما نداد، شما باید سریع این موضوع رو ببینید. بدون تجزیه و تحلیل داده و بررسی روند در حال انجام، اندازگیری میزان پیشرفت خیلی مشکل می باشد. دقیقا همینجاست که بزرگترین شکست ها در زمینه سئو بوجود می آیند. تعریف یک نقش راه واضح، با تعیین مسئولیت مشخص برای هر فرد، می تواند به سادگی سبب ایجاد یک برنامه مشخص برای سئو شود.

6 دلیل مهم شکست سئو (SEO) سایت و روش موفقیت قسمت 2


6. ندیدن یک تصویر بزرگتر از سئو

مهم تر از همه ی موارد ذکر شده، نقش یک مشاور خوب در سئو این می باشد که نیاز های مشتری را بشناسد و به آنها آموزش بده که چگونه سئو می تواند در رسیدن انها به اهدافشون کمک کند.بعضی وقت ها این مهم هست که به خاطر داشته باشیم، که هدف کسب و کار، بسیار مهم می باشد نه فقط بدست آوردن رتبه بالا یا ایجاد صفحات کاملا بهینه شده. استراتژی سئو همانند حرکت مداوم عقربه ساعت می باشد. تولید پول بیشتر برای کسب و کار مشتری. جذب مشتری بیشتر. فروش بیشتر. حفظ کردن رتبه و ترافیک فعلی و راضی نگه داشتن مشتریان با ارائه نتایج.

نویسنده: بابک رستمی
منبع: جزیره سئو وب سایت توسینسو
هرگونه نشر و کپی برداری بدون ذکر نام نویسنده و منبع دارای اشکال اخلاقی و شرعی می باشد
برچسب ها
ردیف عنوان
1 6 دلیل مهم شکست سئو (SEO) سایت و روش موفقیت قسمت 1
2 6 دلیل مهم شکست سئو (SEO) سایت و روش موفقیت قسمت 2
دوره مجموعه کل دوره
مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید