Loading…

جزیره بهینه سازی موتورهای جستجو

این دوره تکمیل شده و شما می توانید این دوره را به صورت یکجا خریداری کنید

خرید دوره به صورت یکجا (0 تومان)
آموزش مجموعه اصول اولیه SEO- معرفی دوره - جلسه صفر
رایگان
دریافت فیلم آموزشی
پرداخت اختیاری
آموزش مجموعه اصول اولیه SEO- معرفی دوره - جلسه صفر
ارسال کننده: SEOMaster
بابک رستمی. کارشناس ارشد کامپیوتر نرم افزار. متخصص در امور Search Engine Optimization-SEO, Search Engine Marketing-SEM, Search Engine Results Page-SERP, Pay per Click-PPC, Search Engine Positioning-SEP, Email Marketing، Laptop & PC Hardware Repair، C# Programming، SQL Server, Web Designning And Web Programmer
کاربران برتر
توضیحات
با سلام خدمت همه ی itpro های عزیز. در این ویدیو آموزشی به مقدمه ای از اصول بهینه سازی موتور های جستجو به منظور بالابردن رتبه سایت و قرار گرفتن در صفحه اول جستجو خواهیم پرداخت.
سایر مطالب این گروه
مدت زمان کل آموزش: 3 ساعت و 1 دقیقه
دیدگاه ها
  • ارسال توسط:
  • زمان ارسال: 25 ماه قبل
ممنون از اینکه این بحث رو شروع کردید. اما به فیلمتون انتقاد دارم از این جهت که فقط یه سری متن بود و توضیحاتی که گاه حس میشد از روی یه متنی دارید می خونید. از هیچ تصویر و هیچ عملیاتی در فیلم استفاده نشده. یعنی در کل یه مقاله متنی به جای این فیلم بگذارین خیلی جالب تره.
اما فکر می کنم چون جلسه 0 هست میشه امید داشت بقیه جلسات فیلم پربارتری داشته باشید. من این مبحث رو دوست دارم و پیگیری می کنم. ببخشید رُک حرفامو زدم.
اتفاقاً انتقادات دوستانی که فیلم ها رو پیگیری می کندد باعث میشه که روز به روز کیفیت فیلم های آموزشی انجمن بهتر بشه و صد در صد هم آقای رستمی مواردی که فرمودید رو مد نظر قرار خواهند داد.
  • ارسال توسط:
  • زمان ارسال: 25 ماه قبل
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیز itpro. بله جلسه صفر فقط مقدمه کوتاهی بود بر بحث سئو بود. لازم به یاد آوری دوباره هستش که باید صبر و حوصله رو پیشه کار خود بگیرید اگر واقعا SEO رو دست دارید. ما در جلسات بعدی کم کم وارد مباحث عملی خواهیم شد اما اگر بخواهیم مفاهیم نظری که در ابتدا هر اموزش هست رو رد کنیم و مستقیم وارد بحث سئو بشیم برای شما سوالات زیادی ایجاد می شه و مجبور می شید برای یافتن سوالاتتون باز تو اینترنت بگردید هدف من اینکه شما کامل سئو رو یاد بگیرید . با کلمات تخصصی که در SEO هست اشنا بشید که هنگامی که ازشون صحبت می شه کاملا متوجه موضوع بشید. بسیار ممنونم برای تک تک پیشنهادات و انتقاداتی که برای بهبود این آموزش ارسال می کنید و از اینکه به این بحث بسیار مهم علاقه مند هستید خوشحالم. امیدوارم تا انتها با من همراه باشید و من رو از دیدگاه های خودتون محروم نکنید.
با سپاس
  • ارسال توسط:
  • زمان ارسال: 23 ماه قبل
سلام.
چرا فیلم آموزشی شماره 6 جلسه اول قسمت سوم است؟ با مقایسه ای که انجام داده قاعدتا باید جلسه سوم قسمت اول باشد.
  • ارسال توسط:
  • زمان ارسال: 23 ماه قبل
ممنونم دوست عزیز الان اصلاحش می کنم. عنوان اشتباه بوده وگرنه ویدیو متفاوت می باشد.
برای ارسال نظر وارد شوید.

Countdown